Zima přebírá vládu, pojďme jí přizpůsobit oblečení

Prosinec není jen časem adventu a vánočního veselí, ale také dobou obměny šatníku. Zima je zkrátka tady a s ní přišly chvíle sezonního doplňování šatníku teplejším sortimentem. Chladné počasí nás přimělo pořídit si zimní bundy a kabáty, včetně svetrů, zateplených mikin, kalhot i obuvi. A k tomu přibydou čepice, šály, rukavice… Navíc můžete zjistit, že tentokrát budete potřebovat nejen nový kabát do společnosti, ale také sportovní oblečení a třeba bundu do práce.  A to všechno může stát pěknou kupu peněz.


Tedy – může, ale nemusí. Záleží na vás, kam svou nákupní pozornost obrátíte. Člověk totiž nemusí neustále nakupovat jen ve značkových buticích, anebo naopak ve vietnamských tržištích. Alternativní možností je nákup v second handu. Někteří z vás tyto obchody se zbožím z druhé ruky už důvěrně znají, pro jiné to bude premiéra. A abyste měli nákup co nejpohodlnější a nemuseli se „přehrabovat“ v hromadách nevytříděného oblečení, což se v některých druhořadých second handech děje, je tu pro vás e-shop se zbožím z druhé ruky. Naše zboží je kvalitní, čisté, mnohdy i nepoužité s cedulkou. Pochází z Itálie nebo Velké Británie a vy si prostě svůj zimní kabát vyberete podle obrázku, a podle podrobného popisu stavu výrobku posoudíte, zda je pro vás vyhovující kvalita i cena, a pak objednáte stejně, jako to znáte z jiných e-shopů.


Pro nakupování v second handu svědčí více faktorů: 

  • cena je tak nízká, že si můžete dovolit nakoupit více kousků oblečení a vytvořit si třeba úplně nový outfit
  • průvodním jevem naší doby je – kromě hluku – planeta zamořená odpadem, a tak používáním produktů z druhé ruky můžete i vy napomoci jeho snižování a tím přispět ke zlepšení životního prostředí
  • někdy se v second handu – tím, že zboží pochází z různých obchodů a dalších zdrojů - objeví i takové oblečení, které již dlouho marně sháníte; vaše radost z nalezeného, nízká cena a jedinečnost, neboť takový kousek nebude mít nikdo jiný – to je nákup z druhé ruky

 

Kdysi kdosi řekl, že každý má nárok na druhou šanci. Dejte tedy druhou šanci odloženým, avšak funkčním věcem, sobě i naší planetě.
 

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení